Tu realizujemy Program Odchudzający Konrada Gacy
 • Wyszukuj:

  frazy którekolwiek ze słów
 • Występuje:

  w tytule w treści w tytule lub treści

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Przypomnij hasło

Efekty

Odchudziliśmy 14 tysięcy osób w ciągu 7 lat!

W ciągu 7 lat trwania akcji Chudniesz – Wygrywasz Zdrowie 14 tys. osób zredukowało tony zbędnego tłuszczu! Mówimy STOP wielu problemom zdrowotnym. Co roku setki osób zmienia z nami swoje życie, nabiera energii, odzyskuje zdrowie i piękną sylwetkę. Zobacz, co wspólnie osiągnęliśmy!

Chudniesz - Wygrywasz Zdrowie

Znajdź osoby podo- bne do Ciebie, które odniosły sukces
w odchudzaniu

Płeć


WiekStracone kilogramy
Interesuje mnie głównie


Mariusz Socha

 • Mariusz Socha
  Mariusz Socha
  minus
  40kg

Mariusz Socha wygrał z otyłością

 • schudł 40 kg w czasie 180 dni
 • odzyskał atrakcyjny wygląd

Mariusz Socha ma 40 lat, pracuje w departamencie finansowym w banku. Zajmuje się obsługą klientów kluczowych i szeroko rozumianym doradztwem inwestycyjnym. Ma żonę i 2 synów w wieku 11 i 8 lat. Gdy zaczynał się odchudzać to ważył 112, 8 kg a teraz 71, 8 kg. W 6 miesięcy schudł 40 kilogramów.

Pracuję w banku niedaleko Centrum Odchudzania Konrada Gacy i już jakiś czas temu ktoś do mnie podszedł i dał wizytówkę Centrum. Wtedy jednak nie byłem jeszcze gotowy na odchudzanie, a wręcz oburzony taką propozycją. Dopiero po roku się zdecydowałem, w momencie, kiedy nie mogłem już znaleźć dla siebie „normalnych” ubrań. Zawsze kupowałem koszule bez mierzenia. Znałem kroje i rozmiary. Nigdy ich nie mierzyłem, przychodziłem do domu rozpakowywałem i było ok.

Przyszedł jednak w końcu taki moment, że koszule przestały pasować - nawet te o dwa numery większe. Generalnie zacząłem mieć problemy z kupowaniem ubrań i coraz gorzej się czułem. Jadłem raz dziennie - wieczorem. W trakcie dnia to był ciągły stres, obserwowanie rynków finansowych i czas tylko na kawę czy papierosa. Wracałem do domu siadałem na kanapie brałem pilota do ręki i nawet telewizji nie chciało mi się oglądać. 

Nie robiłem nic poza pracą i na nic nie miałem czasu. Któregoś niedzielnego poranka obejrzałem program, w którym gościem był pan Konrad Gaca.  Żona powiedziała wtedy: Mariusz zobacz to Centrum Odchudzania jest w Lublinie, może spróbujesz?   A ja przypomniałem sobie wizytówkę, którą kiedyś dostałem.

Poszedłem na poniedziałkowe spotkanie i zacząłem się odchudzać.  Bardzo szybko okazało się, że jak się chce to można znaleźć na wszystko czas, nawet na to żeby pójść na trening 3 razy w tygodniu. Teraz przychodzę do domu i normalnie mnie nosi.  Mam tyle energii, że muszę ciągle coś robić. Moi synowie uprawiają sport. Jeden z nich piłkę nożną a obaj karate. W końcu mogę im dotrzymać kroku.

Nie miałem jeszcze problemów zdrowotnych, ale do końca nie jestem pewien, bo po prostu nie badałem się. Przebadałem się kompleksowo dopiero na koniec odchudzania. Wszystkie wyniki mieściły się aż na 26 kartkach! Pani doktor, która zleciła mi te badania była bardzo zaskoczona, ponieważ były wręcz książkowe. Wszyscy są zdumieni moją konsekwencją oraz efektem tej pracy.

Gdy spotykam znajomych, którzy dawno mnie nie widzieli to mnie nie poznają i twierdzą, że ubyło mi 10-20 lat. Podczas odchudzania bardzo dużo rozmawiałem z Bartkiem Zembrzuskim, który mnie ukierunkował i dał mnóstwo cennych wskazówek. Zawsze powtarzał: Mariusz trzymaj się dokładnie zasad, a wszystko będzie szło extra i faktycznie tak było. Pan Konrad zawsze powtarza podczas konsultacji, iż ja jestem takim modelowym przykładem skuteczności jego programu - bardzo mnie to cieszy.

Dzięki całej ekipie Pana Konrada Gacy, którzy tworzą znakomitą atmosferę odchudzanie nie jest trudne. Ja osobiście uważam, że to sama przyjemność spędzać tu czas z pożytkiem dla zdrowia oraz poprawy wizerunku. Zachęciłem już do odchudzania tu w Centrum kilku moich klientów a parę osób odchudza się poprzez portal SOS-Odchudzanie.  Wszystkim polecam ten klub i szczególnie nie muszę się starać, bo chociażby mój nowy wizerunek świadczy o tym, że wtarto!

Na koniec dziękuję najbliższym, którzy mnie w tym wspierali, tj. żonie Ewie i moim synom Kubusiowi i Szymkowi oraz Koleżankom i Kolegom z pracy a także całej ekipie z Centrum Odchudzania na czele z panem Konradem Gacą!

METAMORFOZA

Zobacz niezwykłą przemianę!

Serwis SOS odchudzanie jest partnerem prozdrowotnej akcji edukacyjnej Chudniesz - Wygrywasz Zdrowie

Patroni medialni

Edycja polskaEdycja polska

 • Patron Medialny
 • Patron Medialny
 • Patron Medialny
 • Patron Medialny
 • Patron Medialny
 • Patron Medialny
 • Patron Medialny

Edycja amerykańskaEdycja amerykańska

 • Patron Medialny

Edycja kanadyjskaEdycja kanadyjska

 • Patron Medialny

Partnerzy akcji

 • Partner Akcji
 • Partner Akcji
 • Partner Akcji
 • Partner Akcji
 • Partner Akcji